Atribuită Cumpărare directă

BUTUC ROATA SPATE VOLVO

Număr anunț
DA34815323
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42141200-1 · Cutii de rulmenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.897,95 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.897,95 RON