Ofertă acceptată Cumpărare directă

Albumina umana ALBUTEIN 200 G/L, CUT X 1 FL X 100 ML SOL. PERF.

Număr anunț
DA34451133
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Cod CPV
33141520-1 · Derivate plasmatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.629.482 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.629.482 RON