Atribuită
Cumpărare directă
La fiecare masca FFP2, se livreaza cu titlu GRATUIT 1 buc Masca chirurcicala 3 pliuri tip IIR !!!. MASTILE sunt de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Precizam ca mastile indeplinesc in totalitate cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020. Produsul a fost conceput conform cerintelor standardului EN 149:2001 + A 1 2009 masca prezinta un grad crescut de eficienta la filtrarea bacteriana ≥95 *Prinderea cu elastic dupa urechi este conceputa pentru ca semi-masca pentru filtrarea particulelor să poată fi aplicată și îndepărtată cu ușurință *Produsul este nesteril *produsul este realizat din urmatoarele parti componete: corpul mastii, clema pentru nas realizata din PP si sarma si elastic ajustabil pentru o mai buna fixare *corpul mastii este alcatuit dintr-un strat exterior din polipropilna spunbond, un al doilea strat confectionat din tesatura ES 40g/mp, un strat de filtrare realizat din polipropilena topita si suflata si un strat interior din polipropilena spunbond prietenoasa cu pielea *Culoare: alb *Produs de unica folosinta *Marime: universala *Produsul vine insotit de eticheta in limba romana care contine adresa producatorului si numarul lotului *Marcaj CE pe ambalaj.
- Număr anunț
- DA27733944
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,52 RON
- Valoare atribuită
- 1,52 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.