Atribuită Cumpărare directă

Manualul tehnic NEO-PI-3/NEO-FFI-3 1 buc- 350 lei, 2 Caiet de testare NEO-PI-3, autoevaluare 21 buc.- 525 lei 3 Caiet de testare NEO-PI-3, heteroevaluare 21 buc -525 lei 4 Foaie de raspuns NEO-PI-3 21 buc. -126 lei 5 Punct online pentru administrarea/scorarea NEO-PI-3- 21 buc -840 lei 6 Profilul NEO al Locului de munca 21 buc -147 lei 7 Set cartonase profilul NEO al locului de munca 1 buc-150 lei

Număr anunț
DA27690819
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,66 RON
Valoare atribuită
2,66 RON
Data publicării
01.04.2021 00:00
Data finalizării
06.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,66 RON

din 2,66 RON estimat