Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de configurare si punere in functiune conform retea DEVIZ CABLARE nr. 212408/ 01.02.2021 - Locatie Spital Dr. C.T. Sparchez Zarnesti MATERIALE Nr. Crt. Produse U.M. Cant. Pret unitar fara TVA Pret fara TVA 1 Cablu de retea UTP cat.5 ml. 65 3,000 lei 195,00 lei 2 Canal de cablu 25x16 ml. 18 3,000 lei 54,00 lei 3 Mufe de retea RJ45 buc. 20 0,404 lei 8,08 lei 4 Diblu+holsurub buc. 40 0,504 lei 20,16 lei 5 Prize de retea dubla buc. 1 18,000 lei 18,00 lei 6 Prize de retea simpla buc. 1 15,000 lei 15,00 lei 7 Pach retea 2m buc. 1 7,000 lei 7,00 lei TOTAL materiale fara TVA: 317,24 lei MANOPERA Nr. Crt. Produse U.M. Cant. Pret unitar fara TVA Pret fara TVA 1 Configurare si punere in functiune (Pozat canal de cablu, pozat cablu retea UTP CAT6, montare + sertizare prize de retea, sertizare mufe RJ45) 2 tehnicieni vor efectua lucrarea zile 2 400,00 lei 800,00 lei TOTAL manopera fara TVA: 800,00 lei TOTAL fara TVA: 1.117,24 lei TOTAL cu TVA: 1.329,52 lei mai putin
- Număr anunț
- DA27731864
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,12 RON
- Valoare atribuită
- 1,12 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.