Atribuită Cumpărare directă

cablu acceleratie 1buc/ulei T90 4l 2 buc/pila 4mm 12buc/lant motoferastrau inaltime 3buc/sprochet 3/8 1buc/lant motoferastrau 3/8 2 buc/ulei T90 10l 2 buc/lant motoferastrau 1 buc/ulei amestec Husqvarna 1l 1 buc/ulei amestecEfco 1l 1 buc/lant motoferastrau 1,1mm 1buc/garnitura capac atomizor Hecht 2 buc/ulei Divinol 1l/garnitura carburator atomizor 1 buc

Număr anunț
DA27877897
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMENI (CUI 3571591)
Furnizor / câștigător
A.D. CHING SRL (CUI 9510208)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969 RON
Valoare atribuită
969 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969 RON

din 969 RON estimat