Atribuită Cumpărare directă

Materiale intretinere diverse: BROASCA P90 B42.5/20 20.08 MANER CU SILD CERNA P90/Y90 SEA 25.13 SOL GRESIE/FAIANTA 2L EFEKT 9.24 SANO DETERGENT PODELE LUXURY 2L 15.04 ARIEL AUTOMAT 2KG 21.76 CASABELLA VAR INT 4L 30.25 DIBLU PERCUTIE 6X60 0.25 HOLSURUB RIGIPS 3.5X25 0.03 MOP BUMBAC 250/200GR 4.96 DETARTRANT 1L 9.66 LACAT 50MM ALAMA 10.84 CILINDRU BZ-NI 30-35-40 X 30-40-50 18.40 BROASCA USA ANKO 54/57MM 22.27 BROASCA Y90 BUTUC ECO 55.38 RACORD SCURGERE 10.50 CAPAC WC UNIVERSAL 00001 19.75 VAR PASTA 5KG 5.87 GREBLA MARE PVC LM36232 5.55 COADA UNELTE GRADINA HGT633081 7.90 MATURA PAIE COADA 24001LM 20.08 ALLES WEISS EMAIL ALBAST MEDIU 0.6L 10.00 KOBER PITURA EMAIL GALBEN SULF 0.6L 8.40 KOBER PITURA EMAIL ROSU INCH 0.6L 8.40 PENSULA 70 4.96 PENSULA 60MM ROSU MASTERDYN 3.78 DILUANT D509 0.9L SOLVADIL 5.88 PIGMENT MIXT 25ML 4.12 BATERIE ECO 8090 B 16 40.25 DOP BRONZ 1/2 FE 1.93 REZERVOR ALCA A93 95.71 GRESIE ULPIA GREY 33X33 30.17 ADEZ CM17 25KG INT/EXT 54.20 CHIT CE40 ANTRACIT 2KG 18.40 PROF AL 2.5M PT SCARA SEMIROTUND NATURA 28.49

Număr anunț
DA27872562
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,65 RON
Valoare atribuită
1,65 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,65 RON

din 1,65 RON estimat