Atribuită
Cumpărare directă
Unitate imagine COMPATIBIL Brother DR-3400 -30000PAG cod produs: ECO-DR-3400 produs: Drum categorie: COMAPTIBIL - 100% NOU model oem: Brother DR-3400 tehnologie: laser capacitate: 30000 pagini culoare: black (negru) Lista de imprimante, multifunctionale, copiatoare sau alte echipamente care care utilizeaza Unitate imagine COMPATIBIL Brother DR-3400 -30000PAG Brother DCP-L5500DN Brother DCP-L6600DW Brother HL-L5000D Brother HL-L5100DN Brother HL-L5200DW Brother HL-L6250DN Brother HL-L6300DW Brother HL-L6400DW Brother MFC-L5700DN Brother MFC-L5750DW Brother MFC-L6800DW Brother MFC-L6900DW
- Număr anunț
- DA27717393
- Autoritate contractantă
- ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.