Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 3 locatii situata in Jud. Bistrita-Nasaud, care apartin unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: Institutii culturale si de invatamant, targuri si expozitii Locatia 1 - Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 2.000.000 RON si 3.000.000 RON - Echipamente/Utilaje: trebuie sa fie cuprinsa intre 10.000 RON si 50.000 RON - Alte bunuri: trebuie sa fie cuprinsa intre 10.000 RON si 50.000 RON Fransize: Incendiu 5 % din dauna minim 4500 RON Trasnet 5 % din dauna minim 4500 RON Explozie 5 % din dauna minim 4500 RON Caderea aparatelor de zbor 5 % din dauna minim 4500 RON Locatia 2 - Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 500.000 RON si 1.000.000 RON Locatia 3 - Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 500.000 RON si 1.000.000 RON Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: aprilie 2021.
- Număr anunț
- DA27737356
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTEREAG (CUI 4427013)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,25 RON
- Valoare atribuită
- 2,25 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.