Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE CONFORM ANUNT ADV 1207036 FISA 5 P 32A 380V IP 44 BUC 2 X20 SIGURANTA AUTOMATA 4 P 32A BUC 1 X28 SIGURANTA AUTOMATA 4P 50A BUC 2 X30 SIGURANTA AUTOMATA 4P 63A 6 KA BUC 1 X30

Număr anunț
DA27773395
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31211300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158 RON
Valoare atribuită
158 RON
Data publicării
14.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158 RON

din 158 RON estimat