Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT MUZEUL NATIONAL BRATIANU. Cantitate contractata: 249 MWh; Perioada: 01.05.2021-30.04.2022 Aceasta oferta este valabila pentru locul / locurile de consum acestea se afla la adresa / adresele: Jud. AG, Loc. STEFANESTI, Aleea STATIUNII, Nr. 37, Cod postal 117715 Pret gaze naturale este 131.99 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 92,50 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28,49 lei/MWh. Pretul gazului ofertat nu include: Taxa pe valoare adaugata (TVA); Acciza; Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27801107
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL BRATIANU (CUI 42232014)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,87 RON
Valoare atribuită
32,87 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,87 RON

din 32,87 RON estimat