Atribuită Cumpărare directă

Contractul se va incheia pentru 8 luni, de la 01.05.2021 pana la 31.12.2021 si se va prelungi cu maximum 4 luni, in perioada 01.01.2022-30.04.2022, conform art. 165 din Anexa H.G. nr. 395/2016, in conditiile existentei resurselor financiare alocate pentru aceasta destinatie. Consumul estimat pentru 12 luni este de 33 MWh energie electrica active, din care: 21 MWh in perioada 01.05.2020-31.12.2020 si 14 MWh in perioada 01.01.2021-30.04.2021. Pretul se poate majora doar prin acte normative. Platile se vor face conform consumului efectiv de energie electrica.

Număr anunț
DA27861305
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRAILA (CUI 37817241)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,85 RON
Valoare atribuită
19,85 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,85 RON

din 19,85 RON estimat