Atribuită Cumpărare directă

Casa de Cultura a Studentilor Bucuresti intentioneaza sa atribuie un contract de furnizare gaze naturale la sediul propriu din Calea Plevnei nr. 61, sector 1, Bucuresti. Deorece consumul de gaze este alocat pentru incalzirea imobilului, repartizarea acestuia este in medie de 80 MWh/luna doar pentru perioada de iarna, respeciv noiembrie - martie. Cantitatea estimata pentru 8 luni, respectiv pana la 31.12.2021 este de 146 MWh. Contractul se incheie pe 8 luni, cu intrare in vigoare la 01.05.2021 pana la data de 31.12.2021. La initiativa Achizitorului, contractul poate fi prelungit inca 4 luni, până la data de 30.04.2022, în conformitate cu prevederile art.160, alin. (1) din Hotararea nr. 394/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului sectorial/acordului-cadru din Legea nr. 99/2016 privind achiziţiile sectoriale la. Cantitatea contractata pentru aceasta perioada va fi de 259 MWh. Atasat Tabel repartizare consum lunar perioada 01.05.2021 - 30.04.2022.

Număr anunț
DA27773848
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a Studentilor din Bucuresti (CUI 6255526)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,07 RON
Valoare atribuită
20,07 RON
Data publicării
14.04.2021 00:00
Data finalizării
14.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,07 RON

din 20,07 RON estimat