Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale la o cantitate contractată de 184.00 MWh pentru perioada: 01.05.2021-31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii cu 4 luni pentru o cantitate estimată de 216 MWh, conform comunicării nr. 24158/15.04.2021. Pentru cele doua locatii. Pret gaze naturale este 136.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95,00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii
- Număr anunț
- DA27785200
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,07 RON
- Valoare atribuită
- 25,07 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.