Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA PENTRU AJOFM BRAILA, SEDIUL DIN MUNICIPIUL BRAILA B-DUL DOROBANTILOR NR.603-605 PENTRU PERIOADA 01.05.2021-30.04.2022 Pretul unitar este de 631,87 lei/MWh si cuprinde: -pret energie activa 351.00 lei/MWh; -TM introducere EE in retea (TG): 1,30 lei/MWh; -Tarif extractie: 19.22 lei/MWh; -Tarif transport: 10.82 lei/MWh; -Tarif distributie (JT): 184.75 lei/MWh. -Tarif certificatelor verzi: 45.05 lei/MWh. -Tarif acciza comerciala: 2.61 lei/MWh. Tarif cogenerare de inalta eficienta: 17.12 lei /MWh Pretul energiei active ofertate nu include TVA
- Număr anunț
- DA27836494
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,28 RON
- Valoare atribuită
- 25,28 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.