Atribuită
Cumpărare directă
10 -ELEMENT CALORIFER DIN FONTA, GRUND, TERMO, 4 COL, 623x130mm, 150W - M1 32T 0005 ELE 10,00 96,64 59,77 597,70 20 -ELEMENT CALORIFER DIN FONTA, GRUND, TERMO, 4 COL, 623x130mm, 150W - M1 32T 0005 ELE 10,00 96,64 59,77 597,70 30 -ELEMENT CALORIFER DIN FONTA, GRUND, TERMO, 4 COL, 623x130mm, 150W - M1 32T 0005 ELE 10,00 96,64 59,77 597,70 40 -ELEMENT CALORIFER DIN FONTA, GRUND, TERMO, 4 COL, 623x130mm, 150W - M1 32T 0005 ELE 10,00 96,64 59,77 597,70 60 #CONSOLA CU DIBLU PENTRU FONTA - D1 31C 0003 SET 8,00 7,79 5,30 42,40 70 !ROBINET CALORIFER RETUR COLTAR, BIANCHI, 1/2" FI-FE - E3 40120408 buc 4,00 12,77 11,24 44,96 80 !ROBINET CALORIFER TUR COLTAR, BIANCHI, 1/2" FI-FE - E3 40020407 buc 4,00 15,88 13,98 55,92 90 #DOP+DEZAERATOR CALORIFER OTEL - D1 34HR0002 buc 4,00 4,54 3,09 12,36 100 #REDUCTIE DIN OTEL ZINCAT PT RADIATOARE FONTA, 1"X1/2" DREAPTA - D1 33R 0004 buc 8,00 3,16 2,15 17,20 110 #REDUCTIE DIN OTEL ZINCAT PT RADIATOARE FONTA, 1"X1/2" STANGA - D1 33R 0009 buc 8,00 3,16 2,15 17,20 120 GARNITURA DOP/REDUCTIE - F1 31G 0002 buc 16,00 2,39 1,27
- Număr anunț
- DA27799844
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,60 RON
- Valoare atribuită
- 2,60 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.