Atribuită
Cumpărare directă
SCHE 1P+N 10A 4.5KA EZ9P32610 EZ9P32610 Buc 1 15,9 15,9 3,021 BEC LED E27 12.5W / 100W L.RECE COREPRO LEDBULB PHILIPS 1BHGCOREPR20101 Buc 4 12,95 51,8 9,842 DULIE E27 BACHELITA KAISER 401 401 Buc 4 3,5 14 2,66 TUB DE CAPAT 1.5 NEGRU 01-439 01-439 Buc 100 0,05 5 0,95 ACUMULATOR STATIONAR ETANS 12V 7Ah T1 AQDD12/7.0_T1 Buc 1 41,62 41,62 7,9078 DOZA PT 100x100 IP55 SCAME 685.004 685.004 Buc 1 5,8 5,8 1,102 CLEMA TERM 6 MMP ALBASTRU AVK6 AVK6 ALBS Buc 10 1,61 16,1 3,059 SINA METALICA OMEGA 2 ML 35x7.5 VLT-35x7.5 Buc 1 10,2 10,2 1,938 PIESA BLOCARE GRI KD3 KD3 Buc 2 0,96 1,92 0,3648
- Număr anunț
- DA27699207
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162 RON
- Valoare atribuită
- 162 RON
- Data publicării
- 02.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.