Atribuită
Cumpărare directă
DOZA PT 270x180x100 IP65 MU-DO180x270 MU-DO180x270x100 Buc 15 20,22 303,3 57,627 CABLU MYYM 4x1 MYYM 4x1 ML 100 2,22 222 42,18 PRESETUPA PG 9 D=5 / 9 MM 02-830 Buc 31 0,82 25,42 4,8298 SIR CLEMA 10mm SCAME 815.2363B 815.2363B Buc 5 5,78 28,9 5,491 LED TRANSF 12V_60W IP67 05-0307/60 05-0307/60 Buc 5 63,7 318,5 60,515 TUB TERMOC. 12-3 1ml adezivat negru SRH2 127417 ML 2 12,06 24,12 4,5828 FIN RELEU MINIAT. 230Vca 8A 2CO 405282300000 405282300000 Buc 10 30,09 300,9 57,171 FIN SOCLU 9505SPA PT RELEU 40.52 9505SPA Buc 30 17,6 528 100,32 CLEMA TERM 6 MMP GRI AVK6 AVK6 GRI Buc 45 1,61 72,45 13,7655 PIESA BLOCARE GRI KD3 KD3 Buc 20 0,96 19,2 3,648 GTV PROFIL ALUMINIU 2ML/BARA MINI PA-GLAXMNK-AL PA-GLAXMNK-AL Buc 10 10,1 101 19,19 GTV PROFIL CAPAC PLASTIC 2ML/BARA PA-OSMLGLAXM-00 PA-OSMLGLAXM-00 Buc 10 7,21 72,1 13,699 LED BANDA 12V 9.6W RGB IP65 500 CM VT-5050 2155 2155 Buc 16 98 1568 297,92 PROIECTOR CU LED 50W 6400K 3-375010 3-375010 Buc 2 43,89 87,78 16,6782
- Număr anunț
- DA27746513
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,67 RON
- Valoare atribuită
- 3,67 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.