Atribuită Cumpărare directă

FIN RELEU MINIAT. 230Vca 8A 2CO 405282300000 405282300000 Buc 20 30,09 601,8 114,342 BEC LED E27 12.5W / 100W L.RECE COREPRO LEDBULB PHILIPS 1BHGCOREPR20101 Buc 4 12,95 51,8 9,842 CABLU CYY-F 2x1.5 CYY-F 2x1.5 ML 24 1,68 40,32 7,6608 MORSETA 6 MMP 812.376 812.376 Buc 1 4,98 4,98 0,9462 DOZA PT 70x70 IP55 Schneider IMT35090 IMT35090 Buc 1 3,22 3,22 0,6118 GTV BEC LED F100, 30W, 2700LM, AC175-265V, 200GR, L.NEUTRA 4000K LD-ALF100-30W Buc 5 29,12 145,6 27,664

Număr anunț
DA27792502
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848 RON
Valoare atribuită
848 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
21.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848 RON

din 848 RON estimat