Atribuită Cumpărare directă

UPU REF 1847/15.04.21 REF CATALOG 127:10=M/10=L/10=XL

Număr anunț
DA27823422
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33195000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,45 RON
Valoare atribuită
9,45 RON
Data publicării
22.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,45 RON

din 9,45 RON estimat