Atribuită Cumpărare directă

CONTAINERE DESEURI MENAJERE- verde

Număr anunț
DA34813893
Autoritate contractantă
Comuna Licurici (CUI 4956146)
Furnizor / câștigător
COMARIA PLAST SRL (CUI 37907336)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.640 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.640 RON