Atribuită
Cumpărare directă
TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 3K CU CHIP BUC 1.00 126.05 REFIL BROTHER TN2421 BUC 1.00 67.23 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 35.00 12.18 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 3.00 5.88 DOSAR PVC BUC 100.00 0.42 MATERIALE RETEA CF. FISA SERVICE 15.03.2021 SET 1.00 50.42 HARTIE A4 160GR CANON TOP 1.00 29.41 PERFORATOR KANGARO AION-30 BUC 1.00 18.07 DOSAR PLIC STANDARD ALB BUC 100.00 0.42
- Număr anunț
- DA27768031
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAZLAU (CUI 2613010)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819 RON
- Valoare atribuită
- 819 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.