Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea imobilelor, mijloacelor fixe, obiectelor de inventar aparținând Centrului Cultural Jean Bart Tulcea conform anunt nr.ADV 1208437./din 16.04.2021,pentru urmatoarele riscuri: - incendiu, trasnet – efecte directe, explozie, caderea sau prabusirea unui aparat de zbor pilotat, a partilor sale sau a incarcaturii acestuia, precum si caderi de corpuri, cutremur de pamant , grindina, ploaie trorentiala, inundatie, furtuna, uragan, tornada, prabusire, alunecare de teren, greutate strat zapada, greve, revolte, vandalism, furt prin efractie si acte de talharie, boom sonic, precum si urmarile acestora,coliziune cu autovehicele ce nu apartin asiguratului,apa de cnducta,refulare si scurgeri din sprinklere,spargerea si craparea bunurilor casabile,cheltuieli suplimentare legate de prevenirea/limitarea/stingerea incendiului,indepartarea resturilor ca urmare a producerii daunelor,daune provocate tertilor,fenomene electrice,avarii accidentale Obiectul asigurarii: 1.Cladire cu destinatie Teatru Suma asigurata cladire =9.767.484,00 lei Suma asigurata mijl.fixe =1.895.986,28 lei Suma asigurata ob inventar=1.593.372,05 lei Lim raspundere risc suplimentare=130.000 lei Prima asigurare - 5.860,67 lei 2.Cladire cu destinatie Scoala Populara de Arte si Meserii Suma asigurata cladire =475.252,00 lei Suma asigurata mijl.fixe = 40.037,82 lei Suma asigurata ob inventar=114.804,66 lei Lim raspundere risc suplimentare=73.000 lei Prima asigurare - 501,70 lei TOTAL PRIMA ASIGURARE:6.362,37 lei
- Număr anunț
- DA27839044
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,36 RON
- Valoare atribuită
- 6,36 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.