Atribuită
Cumpărare directă
servicii de asigurare auto CASCO, valabilitate din 12.04.2021-11.04.2022, prima de asigurare 3.260,90 lei, pentru 1 autovehicul.Perioada de valabilitate:12 luni, plata integrala, fara fransize. Asigurarea casco va acoperi urmatoarele riscuri:avarii, furt total si partial , daune provocate de vandalism, riscuri civile, avarii produse în parcare de autori necunoscuti, substanţe chimice / corozive, daune produse exclusiv suprafetelor vitrate,circulatie in afara drumurilor publice.
- Număr anunț
- DA27750487
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,26 RON
- Valoare atribuită
- 3,26 RON
- Data publicării
- 12.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.