Atribuită
Cumpărare directă
Tip asigurare: RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: BULDOEXCAVATOR, Marca HIDROMEX HMH120B, capacitate cilindrica 4400 cc, putere 90 kw, nr locuri 1, masa maxima 9040 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 27.04.2021 , prima de asigurare 816,86 lei si REMORCA, Marca TRAILER EUROPE ALFA, capacitate cilindrica - cc, putere - kw, nr locuri -, masa maxima 750 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 19.04.2021 , prima de asigurare 69.40 lei.
- Număr anunț
- DA27782098
- Autoritate contractantă
- Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886 RON
- Valoare atribuită
- 886 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.