Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA, cu valabilitate 12 luni, astfel: - incepand cu 07.04.2021, pentru AUTOTURISM , DACIA LOGAN , cu urmatoarele caracteristici: , Nr. Locuri 5, Capacitate Cilindrica 1461 cmc, putere 50KW. Prima de asigurare 622,92 RON

Număr anunț
DA27710071
Autoritate contractantă
Comuna Bazna (CUI 4307050)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623 RON
Valoare atribuită
623 RON
Data publicării
05.04.2021 00:00
Data finalizării
05.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623 RON

din 623 RON estimat