Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de Raspundere Civila RCA: • Autoturism LAND ROVER, valabilitate 6 luni 23.04.2021-22.10.2021, anul fabricatiei 2010, cilindree 2402 cmc, putere 90 kW, masa maxima 3050 kg, nr. locuri 7, prima de asigurare 651,46 lei.

Număr anunț
DA27728880
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI MURES (CUI 4436909)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
651 RON
Valoare atribuită
651 RON
Data publicării
07.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

651 RON

din 651 RON estimat