Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco – 12 luni asigurare , astfel: - incepand cu 25.04.2021, pentru un autoturism MITSUBISHI PAJERO cu urmatoarele caracteristici: anul fabricatiei 2008, cilindree 3200 cmc, putere 125kW, masa maxima 3030 kg, nr. locuri 5.Prima de asigurare 3583.20 lei.Plata prima de asigurare, integral.

Număr anunț
DA27811229
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,58 RON
Valoare atribuită
3,58 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
20.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,58 RON

din 3,58 RON estimat