Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA DJ-11-YJT, conform cerințelor tehnice specificate în referatul de necesitate și oportunitate, nr.88/05.04.2021. Cantitate: 1 poliță.

Număr anunț
DA27710013
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548 RON
Valoare atribuită
548 RON
Data publicării
05.04.2021 00:00
Data finalizării
05.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548 RON

din 548 RON estimat