Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA Tip auto autoutilitara Capacitate cilindrica 2477 cmc Putere 100kw Masa maxima autorizata 2850 kg Numar locuri 5 Perioada asigurata 12 luni Prima 498.60 lei- fara Decontare Directa Mod plata integral DATA INTRARII IN VIGOARE ESTE DE 15.04.2021.

Număr anunț
DA27744521
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499 RON
Valoare atribuită
499 RON
Data publicării
09.04.2021 00:00
Data finalizării
09.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499 RON

din 499 RON estimat