Atribuită
Cumpărare directă
Nr.Crt. Denumire echipament Cod produs Tip produs Cantitate U.M. Specificatii 1 HP MFP M477FNW CF410A OEM 3 buc 2300 pagini 2 HP MFP M477FNW CF411A OEM 1 buc 2300 pagini 3 HP MFP M477FNW CF412A OEM 1 buc 2300 pagini 4 HP MFP M477FNW CF412A OEM 1 buc 2300 pagini Livrare gratuita , in termen de 5 zile de la finalizarea achizitiei. Produsele vor fi insotite de factura fiscala si certificat de calitate, conformitate si garantie. Produsele care nu corespund solicitarii Autoritatii Contractante, vor fi returnate pe cheltuiala furnizorului.
- Număr anunț
- DA27698571
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,16 RON
- Valoare atribuită
- 2,16 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.