Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire material Nr. pagini de printare U.M. Cantitate Pret unitar Pret total 1 Toner TK 5140 K 7000 buc 1 384,00 384,00 2 Toner Color TK 5140 - Magenta 5000 buc 1 430,00 430,00 3 Toner Lexmark E 260 A 11E 3500 buc 2 322,50 645,00 4 Toner HP Laserjet CE270A Black 13500 buc 1 745,00 745,00 5 Toner HP Laserjet CE271A Cyan 15000 buc 1 995,00 995,00 6 Toner HP Laserjet CE271A Yellow 15000 buc 1 995,00 995,00 7 Toner HP Laserjet CE271A Magenta 15000 buc 1 995,00 995,00 8 Toner Brother TN 3380Bk, HL6180DW, BRO20130 8000 buc 2 432,50 865,00
- Număr anunț
- DA27782150
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,05 RON
- Valoare atribuită
- 6,05 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.