Atribuită Cumpărare directă

Toner Hp Laser Jet Pro MFP M428dw OEM, Toner Hp Laser Jet Pro MFP M428dw compatibil Sky Print.

Număr anunț
DA27825255
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620 RON
Valoare atribuită
620 RON
Data publicării
22.04.2021 00:00
Data finalizării
23.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620 RON

din 620 RON estimat