Atribuită Cumpărare directă

M1179105-X Ansamblu Modul de gaz E-sCAIOv Nota: Preturile nu includ TVAul. Oferta este valabila cu preluarea piesei defecte. Pret cf ofertei 3919/26.03.2021. Prezenta tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA27704315
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,23 RON
Valoare atribuită
13,23 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,23 RON

din 13,23 RON estimat