Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Produs: servicii comunicatii tip VPN Banda Garantata: 10 Mbps Valoarea abonamentului lunar este de 165 EURO fara TVA, reprezentand 823,25 RON fara TVA. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4.9894 lei, valabil pentru 27.04.2021.
- Număr anunț
- DA27868392
- Autoritate contractantă
- Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,64 RON
- Valoare atribuită
- 29,64 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.