Atribuită
Cumpărare directă
LI21.04.6 Furnizare servicii internet- conform anunt nr. ADV 1207588/12.04.2021 si a ofertei acceptate.Valoarea este de 3918 lei/luna, fiind compusa din 2.573 lei - conexiunea A si 1.345 lei - conexiunea B.Se va incheia contract pe o perioada de 8 luni, de la 01.05.2021-31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire pentru inca 4 luni, respectiv 01.01-30.04.2022.
- Număr anunț
- DA27832502
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,34 RON
- Valoare atribuită
- 31,34 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.