Atribuită
Cumpărare directă
Servicii pachet de date si telefonie fixa format din: Internet Standard 10 Mbps+clasa de 8 IP-uri rutabile - 20 euro; Internet Standard 90 upto 100 Mbps + clasa de 8 IP-uri rutabile - 40 euro; Internet Standard 10 Mbps - 30 euro; Internet Standard 10 Mbps - 75 euro; telefonie fixa Telefix Connect (6 linii) - 12 euro; Transport EoMPLS National 60 Mbps - 40 euro. Pret total pachet: 217 euro fara tva/ luna, reprezentand 1082,56 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9888 lei, valabil pentru 29.04.2021. Perioada valabilitatii serviciilor: 01.05.2021 - 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire.
- Număr anunț
- DA27878170
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,08 RON
- Valoare atribuită
- 1,08 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.