Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania va pune la dispozitia Beneficiarului: 39 abonamente Red Infinity cu nelimitat Unitati nationale si roaming zona 1 SEE; 150 minute / sms international SEE; 10GB internet national; pana la 6.6GB internet roaming SEE un pret de 10 EUR/SIM si 10 abonamente Red Infinity cu nelimitat unitati nationale si roaming zona 1 SEE; 150 minute / sms international SEE; 10GB internet national; pana la 8.6GB internet roaming SEE; 50unitati si 250MB roaming zona2 la un pret de 13 EUR si 1 abonament Red Infinity X4 cu cu nelimitat unitati nationale si roaming zona 1 SEE; nelimitat international SEE; nelimitat internet national; 33GB internet roaming SEE, 400unitati si 2GB roaming zona Balcani non UE, zonele 2,3,4,5 un pret de 25 EUR si 25 abonamente Sandbox National cu 5GB internet nelimitat national la un pret de 5 EUR; 6 telefoane Huawei P Smart 2021 Negru 128GB DS 4G si HUAWEI BAND 3E BLACK cadou (buget alocat pentru telefoane 827 euro fara TVA); 25 bucati Data Device Huawei K5161 Alb cadou. Durata minima contractuala: 8 luni. Costul total lunar al serviciilor prezentate mai sus este de 670 EUR fara TVA, reprezentand 3343,09 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9897 lei, valabil pentru 22.04.2021.

Număr anunț
DA27838515
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,75 RON
Valoare atribuită
26,75 RON
Data publicării
23.04.2021 00:00
Data finalizării
23.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,75 RON

din 26,75 RON estimat