Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: -163 abonamente voce mobila Red Infinity: nelimitat minute&sms-uri nationale&roaming SEE, nelimitat trafic de date national (5GB pot fi utilizati in roaming SEE); -un abonament voce fixa Office Link 8 Professional: 1200 minute nationale&international/luna; -20 abonamente voce fixa Office Start: 200 minute nationale/luna; -pachet 5000 minute nationale pentru consum voce fixa (Office Link 8 professional&Office Start); -un abonament date fixe Fibra Optica cu upload/download pana la 300 Mbps; -un abonament Scanare temperatura. Costul lunar este de 975 EURO fara TVA. Costul pentru o perioada de 24 de luni este de 23400 EURO fara TVA, reprezentand 116758,98 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9897 RON, valabil in data de 21.04.2021.
- Număr anunț
- DA27821137
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,76 RON
- Valoare atribuită
- 116,76 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.