Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de telecomunicatii integrate ce cuprinde : • Servicii voce fixa 8 linii - corp A; • Servicii voce fixa 16 linii - corp B; • Servicii voce fixa 10 numere • Servicii voce fixa pentru Compartiment Sanatate Publica din Pascani; • Conexiune internet stick 8 GB net pentru sediul din Harlau; • Pachet de servicii de telefonie mobila (voce si date) – pentru un numar de 51 de abonamente de telefonie mobila (voce si date); • Pachet 10000 minute nationale • Servicii date fixe internet • VPN – comunicatii VPN 40 Mbps - corp A; • Comunicatii VPN 40 Mbps - corp B; • Internet fibra optica 200 Mbps - corp A • Internet fibra optica 200 Mbps - corp B • Internet fibra optica 50 Mbps banda garantata, pentru Compartiment Sanatate Publica din Pascani; • Gazduire pentru domeniul „dspiasi.ro”, 100 casute de email. Cost total pachet 784 Euro/luna fara TVA, echivalentul a 3841,60 Ron/luna fara TVA calculat la un curs valutar de 4,90 Ron/Euro. Contractul de prestari servicii de telecomunicatii se incheie pe o perioada de 8 luni, in perioada 01.05-31.12. 2021, cu posibilitatea prelungirii pe primele 4 luni ale anului 2022 si/sau pana la aprobarea bugetului de venituri si cheltuieli pe anul 2022, cu amendamentul prin care autoritatea contractanta isi rezerva dreptul de a denunta unilateral pachetul de servicii de telefonie mobila, in situatia in care O.N.A.C. finalizeaza procedura de atribuire centralizata pentru achizitia de telefonie mobila prin incheierea unui acord cadru centr

Număr anunț
DA27845294
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,73 RON
Valoare atribuită
30,73 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,73 RON

din 30,73 RON estimat