Atribuită Cumpărare directă

COT ZN 1 1/2" NR.1 MUFA GEBO DN2" FI REDUCTIE ZN 2" - 1 1/2" MUFA PEHD DN50-1 1/2" CONECTOR PEHD DN50-1 1/2" FE MUFA GEBO DN2" FE COT ZN DN 2" NR.1 MUFA GEBO DN 1/2" FI DOP ZN 1/2" NIPLU ZN 2

Număr anunț
DA27861952
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI 20415711)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535 RON
Valoare atribuită
535 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535 RON

din 535 RON estimat