Atribuită
Cumpărare directă
foresan deluxe 10buc*11.50lei=115lei;stilo 2buc*45lei=90lei;fairy 12buc*7.50lei=90lei;domestos 15buc*6.40lei=96lei;promax detartrant 16buc*7lei=112lei;hig 300gr 48buc*4lei=192lei;prosop 900gr 12buc*12lei=144lei;prosop boni 24buc*3.10lei=74.40lei;saci 35l 30buc*3.50lei=105lei;saci 120l 10set*5.20lei=52lei;servetele cut 150/buc 48cut*4lei=192lei;mop 250gr 10buc*4.50lei=45lei;odo bref 20buc*5.20lei=104lei
- Număr anunț
- DA27698805
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,41 RON
- Valoare atribuită
- 1,41 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.