Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Lexmark B232000 Black Return Program pt. B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / MB2338adw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MB2650adwe; cap. 3k pag OEM:B232000 Original 5 Cartus toner Brother Black TN2421 pt. HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, DCP-L2512D, DCP-L2552DN, DCP-L2532DW, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, capacitate 3K pag OEM:TN2421 Original 2 BUC Chip pentru Xerox Phaser 3330, WC3335,WC3345, capacittae 15.000 pagini Compatibil 7 BUC Cartus cerneala HP 651 Black C2P10AE ptr. Deskjet Ink Advantage 5575/5645 / OfficeJet 252 Mobile All-in-One / OfficeJet 202, 600pag OEM:C2P10AE Original 3 BUC Cartus cerneala HP 651 Color C2P11AE ptr. Deskjet Ink Advantage 5575/5645 / OfficeJet 252 Mobile All-in-One / OfficeJet 202, 300pag OEM:C2P11AE Original 3 BUC Cartus toner Canon Yellow C-EXV49Y ptr. IRC3320 / IRC3320i / IRC3325i / IRC3330i, 19000pag OEM:CF8527B002AA Original 1 BUC Cartus toner Canon Black C-EXV49B ptr. IRC3320 / IRC3320i / IRC3325i / IRC3330i, 36000pag OEM:CF8524B002AA Original 1 BUC Cartus toner Canon Black C-EXV54BK pt. imageRUNNER C3025, cap. 15.5k OEM:CF1394C002AA Original 1 BUC Cartus toner Kyocera Black TK-8115K 12000 pag OEM:TK-8115K Original 1 BUC Cartus toner Kyocera Cyan TK-8115C 6000 pag OEM:TK-8115C Original 1 BUC Cartus toner Kyocera Yellow TK-8115Y 6000 pag OEM:TK-8115Y Original 1 BUC Cartus compatibil pentru Xerox 3112,3117,3122,3124,312, capacitate 3000 pagini Compatibil 3 BUC Cartus compa
- Număr anunț
- DA27860887
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,58 RON
- Valoare atribuită
- 4,58 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.