Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector ultrascurt Epson EB-685W, suport de perete inclus Lumeni: 3500 Contrast: 14000:1 Rezolutie: WXGA, 1280 x 800, 16:10 Aspect: 16:10 elecomanda Cablu de alimentare Manual pe CD Ghid de pornire rapida Warranty card Suport de perete inclus Garantie videoproiector: 36 luni Garantie lampa: 1000 ore sau 12 luni Termen de livrare 05.05.2021 Transport si montaj incluse in pret
- Număr anunț
- DA27875109
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,20 RON
- Valoare atribuită
- 5,20 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.