Atribuită
Cumpărare directă
Calculator tip OPS Procesor Inter core i5 - 4 nuclee Memorie RAM - 4 Gb Stocare SSD - 120 Gb Windows 10 preinstalat Proturi: 1 x Retea LAN RJ45 1 x HDMI 1 x VGA 1 x RS232 1 x DC in 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x Line Out 1 x Microfon Pachetul contine: Calculatorul tip OPS, 1 antena wifi inclusa, Incarcator Termen de livrare 05.05.2021
- Număr anunț
- DA27875136
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 32322000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,40 RON
- Valoare atribuită
- 2,40 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.