Atribuită
Cumpărare directă
PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA CONSTA: COMPLEX DE JOACA COD 119............1 BUC X 15800 LEI CATARATOARE CU PLASA COD 744......1 BUC X 2550 LEI BALANSOAR PE ARCURI CU FIGURINE 3D COD 320......1 BUC X 2550 LEI URSULET 3D CU ARC COD 321..................................1 BUC X 1480 LEI ELEFANT 3D CU ARC COD 322..................................1 BUC X 1480 LEI HINTA DE LEMN COD 512.........................................2 BUC X 2420 LEI CARUSEL ROTATIV CU BANCUTA COD 407...............1 BUC X 2800 LEI CU TRANSPORT SI MONTAJ INCLUS REF.NR.23465/19.04.2021
- Număr anunț
- DA27837891
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.