Atribuită
Cumpărare directă
PACHET AMENAJARE ZOAN FITNESS CONSTA: APARAT MULTIFUNCTIONAL CU 6 POSTURI COD F120........1 BUC X 11450 LEI APARAT SIMULATOR ALERGARE COD F115............................1 BUC X 4100 LEI APARAT MUSCHI INTERIOR/EXTERIOR PICIOARE COD F108.....1 BUC X 5200 LEI APARAT DEVZOLTARE MUSCHI SPATE COD F104.......................1 BUC X 6090 LEI APARAT SIMULTOR VASLIT COD F110..........................................1 BUC X 4830 LEI APARAT EXTENSIE PICIOARE COD F114...................................1 BUC X 5200 LEI APARAT SIMULATOR MERS COD F102 ...................................1 BUC X 5200 LEI APARAT DEZVOLTARE MUSCHI ABDOMINALI COD F119.....1 BUC X 4180 LEI BARE ANTRENAMENT FITNESS ...............................................1 BUC X 15000 LEI TRANSPORT SI MONTAJ INCLUS REF.NR.23462/19.04.2021
- Număr anunț
- DA27837992
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,25 RON
- Valoare atribuită
- 61,25 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.