Atribuită
Cumpărare directă
PACHET RAMPE SKATE BOARD CONSTA: SMOOTH BANK COD SKT 112........1 BUC X 13356.00 LEI MINI RAMP COD SKT 119................1 BUC X 32130.00 LEI LANCH BOX COD SKT 100..............1 BUC X 9620.00 LEI OLLIE BOX COS SKT 110..................1 BUC X 4160.00 LEI DOUBLE WAVE COD SKT 114..........1 BUC X 17560.00 LEI PYRAMIDE&BAUER BOX COS SKT 117.....1 BUC X 21760.00 LEI START BOX COD SKT 113................1 BUC X 27460.00 LEI Transport si montaj inclus. Achizitie conform referat de necesitate nr. 23478/19.04.2021.
- Număr anunț
- DA27838135
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.