Atribuită Cumpărare directă

MODUL PLATFORMA SUPRATERANA PENTRU COLECTARE SELECTIVA CU TRAPA BATANTA Lxlxh=1510x1190x2100mm ref.nr.24285/22.04.2021

Număr anunț
DA27853793
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat