Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta(supraveghere) implementare proiect PNRR

Număr anunț
DA34443246
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Cod CPV
79421100-2 · Servicii de supraveghere a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
46.178.759 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.178.759 RON